



432,29 € Izvorna cijena bila je: 432,29 €.345,84 €Trenutna cijena je: 345,84 €.
41 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.DK-CA002.BEZ
| Opis | Quad Maverick ATV |
| Motori |
|
| Baterija | 24V5Ah |
| Kotači |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Suspenzije |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Sjedalo |
|
| Paljenje | Tipka |
| Ručka za transport | Stražnja transportna ručka |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 17 kg, |
| Veličina pakiranja | 104 x 57 x 46 cm, |
| Bruto težina | 21 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač | |
| Pokrivač |
| Težina | 23,000000 kg |
|---|

