



1.926,77 € Izvorna cijena bila je: 1.926,77 €.1.541,41 €Trenutna cijena je: 1.541,41 €.
5 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.GK008E.POM
| Opis | MUD MONSTER Gokart |
| Specifikacija |
|
| Motor |
|
| Baterija | 48 V 20Ah |
| Kotač |
|
| Sustav kočenja |
|
| Suspenzija |
|
| Prijenos | Lanac |
| Sjedalo |
|
| Ubrzati | do 30 km/h |
| Dimenzija | |
| Veličina vozila |
|
| Težina vozila | 86 kg, |
| Veličina kartona | 138×83,5×52,5cm, |
| Težina kartona | 101 kg, |
| Maksimalno opterećenje | 68 kg, |
| Razmak od tla | 19 cm, |
| Dodatna oprema | |
| Upute + komplet za sastavljanje, |
| Težina | 55,000000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
