



2.108,00 € Izvorna cijena bila je: 2.108,00 €.1.686,40 €Trenutna cijena je: 1.686,40 €.
12 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.A8803.STRONG.SZA
| Opis | Lamborghini Aventador SV |
| Motori |
|
| Baterija | 24/14Ah |
| Kotači |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Suspenzija |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Paljenje | Tipka |
| Sjedalo |
|
| Vrata se otvaraju | Da |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 76 kg, |
| Veličina pakiranja | 173 x 97 x 54 cm, |
| Bruto težina | 89 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 100 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| MiniJack kabel | |
| Punjač |
| Težina | 89,000000 kg |
|---|

