



786,57 € Izvorna cijena bila je: 786,57 €.629,25 €Trenutna cijena je: 629,25 €.
19 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.DK-RR999.EXL.NIE
| Opis | Vozilo Range Rover HSE |
| Motori |
|
| Pogon | 2 načina rada – pogon 4 ili 2 motora (prekidač), |
| Baterija | 2 x 12V/7Ah, |
| R/C |
|
| Kotači |
|
| Ovjes | Stražnji, Prednji |
| Zupčanici/brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da, |
| Paljenje | Ključni početak, |
| Sjedalo |
|
| Spremnik |
|
| Otvorena vrata | Da+ Zaključaj |
| Ručka za transport | Stražnja transportna ručka, |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 31 kg, |
| Veličina pakiranja | 149 x 80 x 44 cm, |
| Bruto težina | 36 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 50 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač 1500mA | |
| Pokrivač | |
| MiniJack kabel, | |
| R/C |
| Težina | 40,000000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
