



438,15 € Izvorna cijena bila je: 438,15 €.350,52 €Trenutna cijena je: 350,52 €.
27 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_17287
Električno vozilo za vožnju DK-CA003
Kočnica Automatski i na daljinskom upravljaču
Svjetla Prednja svjetla, stražnja svjetla
Daljinski upravljač 2.4G
Kotači gumeni EVA
Sjedalo koža
Paljenje Tipka
Vrata koja se mogu otvoriti Da
Pojas Da
Trajanje korištenja do 1 sat
Boja vidi sliku
Vrijeme punjenja 8 sati
Maks. Opterećenje 30 kg
Masa praznog vozila 19 kg
Maks.brzina 3-8km/h
Dimenzije 108 cm x 73,5 cm x 63,5 cm
Mjenjač Automatski, 3 brzine
Baterija 24V5Ah
Tehnički podaci 4x200W
Audio MP3, AUX, priključak za USB
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | DK-CA003 |
| Colour | Red |
| Technical Data | 4x200W |
| Battery | 24V5Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 108 cm x 73,5 cm x 63,5 cm |
| Max. Speed | 3-8km/h |
| Curb Weight | 19 kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Keys | X |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 2.4G |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | MP3 AUX |

