



371,31 €
24 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_3956
Vrtni trampolin ima mnoge prednosti. Postavljanjem u dvorište učinit ćete ga rajem za djecu - omogućit će im da se igraju i iskaču više nego u mnogim igraonicama. Zahvaljujući trampolinu, svaki će mališan bez razmišljanja pospremiti svoje elektroničke naprave i pretvoriti ih u provođenje slobodnog vremena na otvorenom. Širina trampolina, oko 426 cm, omogućit će vam da se zabavite s braćom i sestrama ili prijateljima, ne ograničavajući tako kretanje djece.
Predstavljeni PRO trampolin od 426 cm je siguran proizvod, što dokazuje i oznaka CE. Njegova struktura izrađena je od najkvalitetnijih certificiranih materijala, što ga čini otpornim na koroziju i nepovoljne vremenske uvjete - ne morate ga sklapati i skrivati u garaži svaki put kada se na nebu pojave tamni oblaci. Pomno odabran broj opruga zaslužan je za dinamičnost skokova i visoku silu odskoka, dok ukupna visina mreže, koja doseže oko 180 cm, omogućuje da poludite bez straha od ispadanja. Približna udaljenost trampolina od tla je 80 cm - set uključuje ljestve s dvije stepenice koje će vam olakšati ulazak i izlazak iz konstrukcije.
Lean Sport PRO 14 FT trampolin je sprava koja jamči izvrsnu zabavu za sve korisnike čija težina ne prelazi 150 kg. Ovaj trampolin namijenjen je svim skakačima - djeci starijoj od 3 godine i odraslima. Za njegovu izradu korišteni su visokokvalitetni certificirani materijali koji jamče siguran i udoban trening za cijelu obitelj. Postavljanje trampolina je jednostavno i jednostavno.
Veličina paketa:
173 x 54 x 26 cm
Težina:
66 kg| Težina | 66 kg |
|---|---|
| Model | Sport Pro |
| Wymiary | 426 cm |
| Frame height | 80 cm |
| Enclosure height | 180 cm |
| Total height | 260 cm |
| Technical Data | 150 kg |
| Springs quantity | 80 sztuk |
| Springs dimensions | Ø3.0x 140mm |
| Frame tube | 8 sztuk |
| Frame tube dimension | 38mm |
| Legs | 4 sztuk |
| Leg Frame tube dimension | 38 mm |
| Jumping mat | Odporna na działanie promieni UV |
| Spring cover pad | Grubość 12mm |

