







445,58 € Izvorna cijena bila je: 445,58 €.356,46 €Trenutna cijena je: 356,46 €.
53 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_3286
| Težina | 26 kg |
|---|---|
| Brand | BMW |
| Electric Ride On Vehicle | BMW X6M |
| Colour | Red Painting |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 2x6V7Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Dimensions | 116cm x 77cm x 60cm |
| Max. Speed | 5-7km/h |
| Curb Weight | 20kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Dashboard LEDs |
| Audio | SD Card |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
