



334,14 € Izvorna cijena bila je: 334,14 €.267,30 €Trenutna cijena je: 267,30 €.
14 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.S618B.ZIE
| Opis | Raptor Drifter |
| Motori |
|
| Baterija | 2×6/10Ah |
| Kotači |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Paljenje | Pokretanje jednim gumbom |
| Sjedalo |
|
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 18 kg, |
| Veličina pakiranja | 116 x 61 x 38 cm, |
| Bruto težina | 22,5 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Pokrivač | |
| MiniJack kabel | |
| Punjač |
| Težina | 22,500000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
