



577,40 € Izvorna cijena bila je: 577,40 €.461,92 €Trenutna cijena je: 461,92 €.
19 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_19897
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Black |
| Model | NEL-913 |
| Technical Data | 4x45W |
| Battery | 24V8Ah |
| Max. Speed | 3-8km/h |
| Dimensions | 133 cm x 90 cm x 82 cm |
| Curb Weight | 33kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | USB Mp3 |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Remote Control | 2.4G |
| Wheels | EVA |
| Seat | Eco-leather |
| Seatbelts | + |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
