



569,40 € Izvorna cijena bila je: 569,40 €.455,52 €Trenutna cijena je: 455,52 €.
49 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.S2588-LIFT.NIE
| Opis | Grand Buggy 4×4 LIFT STRONG |
| Motori |
|
| Baterija | 24V5AH |
| Kotači |
|
| Daljinski upravljač |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Ovjes | 2x straga |
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Paljenje | Tipka |
| Sjedalo |
|
| Vrata se otvaraju | Da |
| Spremnik |
|
| Ručka za transport | Stražnja transportna ručka |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 31 kg, |
| Veličina pakiranja | 128 x 86,5 x 53,5 cm, |
| Bruto težina | 38,3 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 59 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Pokrivač | |
| MiniJack kabel | |
| Punjač |
| Težina | 39,700000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
