



422,21 € Izvorna cijena bila je: 422,21 €.337,77 €Trenutna cijena je: 337,77 €.
6 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_5334
| Težina | 20,2 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | BMW Retro SX1938 |
| Colour | Jasno Niebieski |
| Technical Data | 2x35W |
| Battery | 1x12V7Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Dimensions | 115cm x 55cm x 50cm |
| Max. Speed | 3-6km/h |
| Curb Weight | 14.6 kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | 1-2 hours |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Dashboard LEDs |
| Audio | SD |

