



565,95 € Izvorna cijena bila je: 565,95 €.452,75 €Trenutna cijena je: 452,75 €.
22 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.BDM0909.2.4GHZ.CZ-ZIE
| Opis | Quad 4×4 2,4 GHZ |
| Motori |
|
| Baterija | 12V/10Ah |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Ovjes |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Paljenje | Pokretanje jednim gumbom |
| Sjedalo |
|
| Spremnik | Prtljažnik/kolica na leđima (43x20cm) |
| Ručka za transport | Čelična stražnja transportna ručka |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 28,8 kg, |
| Veličina pakiranja | 117 x 72,5 x 42,5 cm, |
| Bruto težina | 34,1 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 40 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač 12V/1000 mAh | |
| Daljinski upravljač | |
| Mini Jack Cabel |
| Težina | 33,100000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
