



132,16 € Izvorna cijena bila je: 132,16 €.105,74 €Trenutna cijena je: 105,74 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_4186
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Traktor TR1908T |
| Colour | Yellow |
| Technical Data | 1x45W |
| Battery | 1x6v4Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward) with Automatic Speed Increase |
| Dimensions | 112cm x 40cm x 43cm |
| Max. Speed | 2-4km/h |
| Curb Weight | 5.6kg |
| Max. Load | 25kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | X |
| Openable Door | X |
| Keys | X |
| Seat | Plastic |
| Wheels | Plastic with a Rubber Stripe |
| Remote Control | X |
| Lights | ✕ |
| Audio | X |

