



430,78 € Izvorna cijena bila je: 430,78 €.344,62 €Trenutna cijena je: 344,62 €.
10 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.HL2388.CR
| Opis | Land Rover Discovery |
| Motori |
|
| Baterija | 12V/7Ah, |
| R/C |
|
| Kotači |
|
| Ovjes |
|
| Zupčanici |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da, |
| Paljenje | Gumb za napajanje, |
| Vrata se otvaraju |
|
| Sjedalo |
|
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 21 kg, |
| Veličina pakiranja | 118 x 65,5 x 46,5 cm, |
| Bruto težina | 25 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| USB Stick s ručnim filmom, | |
| Punjač sa kontrolnom lampicom, | |
| Pokrivač | |
| Mini Jack, | |
| R/C. |
| Težina | 31,000000 kg |
|---|

