



410,74 € Izvorna cijena bila je: 410,74 €.328,60 €Trenutna cijena je: 328,60 €.
53 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.QLS-5688.CR
| Opis | Mercedes GLC 63S |
| Motori | 4x25W |
| Pogon | Na 2 ili 4 motora (upravljanje preko prekidača) |
| Baterija | 12V/7Ah |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Ovjes |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da, |
| Paljenje | Tipka |
| Vrata se otvaraju | Da + zaključavanje, |
| Sjedalo |
|
| Tehnički podaci | |
| Veličina automobila |
|
| Neto težina | 18 kg |
| Veličina pakiranja | 116 x 62 x 38 cm |
| Bruto težina | 22 kg |
| Maksimalni kapacitet | 25 kg |
| Amortizeri | 11 cm |
| Što je uključeno | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| punjač, | |
| Mini Jack kabel, |
| Težina | 22,700000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
