



267,34 €
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_8343
Vrtni trampolin ima mnoge prednosti. Postavljanjem u dvorište, učinit ćete ga rajem za djecu – omogućit će im da se igraju i iskaču više nego u mnogim igraonicama. Zahvaljujući trampolinu, svaki će mališan bez razmišljanja pospremiti svoje elektroničke naprave i pretvoriti ih u provođenje slobodnog vremena na otvorenom. Širina trampolina, oko 244 cm, omogućit će vam da se zabavite s braćom i sestrama ili prijateljima, ne ograničavajući tako kretanje djece.
Predstavljeni Sport Max trampolin veličine 244 cm siguran je proizvod što dokazuje i CE certifikat. Njegova struktura izrađena je od najkvalitetnijih certificiranih materijala, što ga čini otpornim na koroziju i nepovoljne vremenske uvjete – ne morate ga sklapati i skrivati u garaži svaki put kada se na nebu pojave tamni oblaci. Pomno odabran broj opruga zaslužan je za dinamičnost skokova i visoku silu odskoka, dok ukupna visina mreže, koja doseže oko 150 cm, omogućuje da ludujete bez straha od ispadanja. Približna udaljenost trampolina od tla je 55 cm – u kompletu su i ljestve koje će vam olakšati ulazak i izlazak iz konstrukcije.
Veličina paketa:
130 cm x 55 cm x 18 cm
Težina paketa:
36 kg
| Težina | 36 kg |
|---|---|
| Model | Sport Max |
| Wymiary | 244 cm |
| Frame height | 55 cm |
| Enclosure height | 150 cm |
| Total height | 205 cm |
| Technical Data | 100 |
| Springs quantity | 42 |
| Springs dimensions | Ø3.0x 130mm |
| Frame tube | 6 sztuk |
| Frame tube dimension | 38 mm |
| Legs | 3 sztuki |
| Leg Frame tube dimension | 35 mm |
| Jumping mat | Odporna na działanie promieni UV |
| Spring cover pad | Grubość 12mm |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
