



518,88 € Izvorna cijena bila je: 518,88 €.415,10 €Trenutna cijena je: 415,10 €.
26 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.DK-JWR555.POM
| Opis | Jeep Wrangler Rubicon |
| Motori |
|
| Baterija | 12V/10Ah |
| Kotači |
|
| Ovjes |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Paljenje | Ključ |
| Sjedalo |
|
| Spremnik |
|
| Vrata se otvaraju | Da |
| Ručka za transport | Stražnja transportna ručka |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 19 kg, |
| Veličina pakiranja | 117 x 68 x 43 cm, |
| Bruto težina | 23 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 35 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač – 12V1000AH | |
| Pokrivač | |
| MiniJack kabel |
| Težina | 27,600000 kg |
|---|

