



550,09 € Izvorna cijena bila je: 550,09 €.440,07 €Trenutna cijena je: 440,07 €.
11 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.JL213.ROZ
| Opis | OFF ROAD |
| Motori |
|
| Baterija | 12V/7Ahx2 |
| Kotači |
|
| Ovjes |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Poaljenje | Pokretanje jednim gumbom |
| Sjedalo |
|
| Spremnik | Prtljažnik u haubi |
| Vrata se otvaraju | Da |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 20 kg, |
| Veličina pakiranja | 111 x 76 x 47 cm, |
| Bruto težina | 28 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Težina | 34,000000 kg |
|---|

