



814,77 € Izvorna cijena bila je: 814,77 €.651,81 €Trenutna cijena je: 651,81 €.
11 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.7192.EXL.BIA
| Opis | Porsche Cayenne S |
| Motori |
|
| Baterija | 12V/7Ah, |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Sjedalo |
|
| Vrata se otvaraju | Da |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 25,4 kg, |
| Veličina pakiranja | 135x71x48 cm, |
| Bruto težina | 31,1 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač sa indikatorom napunjenosti, | |
| Mini Jack kabel, | |
| Pokrivač, | |
| Težina | 34,000000 kg |
|---|

