



779,79 € Izvorna cijena bila je: 779,79 €.623,83 €Trenutna cijena je: 623,83 €.
17 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_13545
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Električno vozilo za vožnju | S618 |
| Kočnica | Automatska i na daljinskom upravljaču |
| Svjetla | Glavna svjetla |
| Daljinski upravljač | da |
| Kotači | gumeni EVA |
| Sjedalo | koža |
| Paljenje | Tipka |
| Vrata koja se mogu otvoriti | Da |
| Pojas | Da |
| Trajanje korištenja | do 1 sat |
| Boja | vidi sliku |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Maks. Opterećenje | 59 kg |
| Masa praznog vozila | 32 kg |
| Maks. brzina | 2,5-7km/h |
| Dimenzije | 141 cm x 94 cm x 82 cm |
| Mjenjač | Automatski, 3 brzine |
| Baterija | 24V7Ah |
| Motori | 4 x 45W |
| Audio | Bluetooth, priključak za USB, nasnimane melodije |
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | S618 |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 4x45W |
| Battery | 24V7Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 141 cm x 94 cm x 82 cm |
| Max. Speed | 2,5-7km/h |
| Curb Weight | 32kg |
| Max. Load | 59kg |
| Colour | Pink |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Keys | X |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Lights | Headlights |
| Audio | Bluetooth |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
