



1.442,81 € Izvorna cijena bila je: 1.442,81 €.1.154,25 €Trenutna cijena je: 1.154,25 €.
44 na zalihi
Oznaka proizvoda: PSP.ATV-3C.ZOL
| Opis | RENEGADE HighPer 110CC Combustion Quad |
| Specifikacija |
|
| Motor |
|
| Baterija | 12V4Ah |
| Sustav pokretanja | E-START (električno paljenje) |
| Pogon |
|
| Svjetlo |
|
| Kotač |
|
| Sustav kočenja |
|
| Suspenzija |
|
| Lanac | da |
| Sjedalo |
|
| Brzina | do 50 km/h |
| Dimenzija | |
| Veličina vozila |
|
| Težina vozila | 73 kg, |
| Veličina kartona | 115x71x56cm, |
| Težina kartona | 87 kg, |
| Maksimalno opterećenje | 85 kg, |
| Razmak od tla | 15 cm, |
| Dodatna oprema | |
| Upute + komplet za sastavljanje, |
| Težina | 55,000000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
