



111,36 € Izvorna cijena bila je: 111,36 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
23 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_6567
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Quad XMX612 |
| Colour | White |
| Technical Data | 1x35W |
| Battery | 6V7Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward) |
| Dimensions | 72cm x 40cm x 46cm |
| Curb Weight | 4,6kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | do 2 godzin |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | X |
| Openable Door | X |
| Keys | X |
| Seat | Plastic |
| Wheels | Plastic with a Rubber Stripe |
| Lights | 40 |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
