



788,33 € Izvorna cijena bila je: 788,33 €.630,66 €Trenutna cijena je: 630,66 €.
1 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_26792
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Red |
| Model | DK-P911 |
| Technical Data | 2×150-280W |
| Battery | 24V10Ah |
| Max. Speed | 3-7km/h |
| Dimensions | 148cm x 90cm x 56cm |
| Curb Weight | 36,5kg |
| Max. Load | 50kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | ✕ |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Audio | Bluetooth |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
