



383,94 € Izvorna cijena bila je: 383,94 €.307,15 €Trenutna cijena je: 307,15 €.
22 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_5199
| Težina | 25 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Gokart SX1968 |
| Colour | Blue |
| Technical Data | 2x100W |
| Battery | 2x12V7Ah |
| Gearbox | Bieg do przodu i do tyłu, funkcja Drift |
| Dimensions | 110cm x 77cm x 54cm |
| Max. Speed | 15-18km/h |
| Curb Weight | 21kg |
| Max. Load | 70kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | + |
| Openable Door | X |
| Keys | X |
| Seat | Plastic |
| Wheels | Przód – EVA, Tył – pełne plastikowe |
| Remote Control | X |
| Lights | ✕ |
| Audio | muzyka w kierownicy |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
