



590,77 € Izvorna cijena bila je: 590,77 €.472,61 €Trenutna cijena je: 472,61 €.
9 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_17293
| Električno vozilo za vožnju | DK-CA003 |
|---|---|
| Kočnica | Automatski i na daljinskom upravljaču |
| Svjetla | Prednja svjetla, stražnja svjetla |
| Daljinski upravljač | 2.4G |
| Kotači | gumeni EVA |
| Sjedalo | koža |
| Paljenje | Tipka |
| Vrata koja se mogu otvoriti | Da |
| Pojas | Da |
| Trajanje korištenja | do 1 sat |
| Boja | vidi sliku |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Maks. Opterećenje | 30 kg |
| Masa praznog vozila | 19 kg |
| Maks.brzina | 3-8km/h |
| Dimenzije | 108 cm x 73,5 cm x 63,5 cm |
| Mjenjač | Automatski, 3 brzine |
| Baterija | 24V5Ah |
| Tehnički podaci | 4x200W |
| Audio | MP4, LCD zaslon, priključak za USB |
| Electric Ride On Vehicle | DK-CA003 |
|---|---|
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 4x200W |
| Battery | 24V5Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 108 cm x 73,5 cm x 63,5 cm |
| Max. Speed | 3-8km/h |
| Curb Weight | 19 kg |
| Max. Load | 30kg |
| Colour | Khaki |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Keys | X |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 2.4G |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | MP4 LCD Display |

