



897,14 € Izvorna cijena bila je: 897,14 €.717,71 €Trenutna cijena je: 717,71 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.JJ2168.EXL.CZ
| Opis | BMW X6M |
| Motori |
|
| Baterija | 12V/10Ah, |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Ovjes |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Sjedalo |
|
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 33,5 kg, |
| Veličina pakiranja | 152,5 x 84 x 57 cm, |
| Bruto težina | 42 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 50 kg, |
| Što je Uključeno | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač | |
| Mini Jack kabel, | |
| Pokrivač, | |
| USB stick s video uputama za sastavljanje. |
| Težina | 46,400000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
