



297,04 € Izvorna cijena bila je: 297,04 €.237,64 €Trenutna cijena je: 237,64 €.
34 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.HL1618.BIA
| Opis | Rapid Racer |
| Motori |
|
| Baterija | 2x6V/4,5Ah |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Ovjes |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Paljenje | Tipka Start |
| Sjedalo |
|
| Vrata se otvaraju | Da |
| Ručka za transport | Stražnja transportna ručka |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 14,5 kg, |
| Veličina pakiranja | 106 x 60 x 37 cm, |
| Bruto težina | 18,2 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač | |
| Mini Jack kabel, |
| Težina | 18,400000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
