



212,39 € Izvorna cijena bila je: 212,39 €.169,90 €Trenutna cijena je: 169,90 €.
77 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_9313
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Električno vozilo za vožnju | 2156 |
| Kočnica | Automatski nakon otpuštanja papučice |
| Svjetla | Glavna svjetla |
| Daljinski upravljač | ✕ |
| Kotači | Plastika s gumenom trakom |
| Sjedalo | Plastični |
| Ključevi | Da |
| Vrata koja se mogu otvoriti | nema vrata |
| Pojas | Ne |
| Trajanje korištenja | 1 godzina |
| Boja | Vidi sliku |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Maks. Opterećenje | 30 kg |
| Masa praznog vozila | 10 kg |
| Maks. brzina | 2,5-4,5km/h |
| Dimenzije | 92 cm x 43 cm x 56 cm |
| Baterija | 1x12V3,5Ah |
| Motor | 1x45W |
| Audio | glazba, muzika |
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | 2156 |
| Colour | Red |
| Technical Data | 1x45W |
| Battery | 1x12V3,5Ah |
| Dimensions | 92 cm x 43 cm x 56 cm |
| Max. Speed | 2,5-4,5km/h |
| Curb Weight | 10kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | 1 godzina |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | X |
| Openable Door | X |
| Keys | + |
| Seat | Plastic |
| Wheels | Plastic with a Rubber Stripe |
| Remote Control | ✕ |
| Lights | Headlights |
| Audio | Music |

