



647,21 € Izvorna cijena bila je: 647,21 €.517,77 €Trenutna cijena je: 517,77 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_16886
| Težina | 46,5 kg |
|---|---|
| Električno vozilo za vožnju | ABL-1801 |
| Kočnica | Automatska i na daljinskom upravljači |
| Svjetla | Prednja svjetla, stražnja svjetla |
| Daljinski upravljač | 2.4G |
| Kotači | gumeni EVA kotači |
| Sjedalo | Ekološka koža |
| Paljenje | Tipka |
| Vrata koja se mogu otvoriti | Da |
| Pojas | Da |
| Trajanje korištenja | do 1 sat |
| Boja | Bijela |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Maks. Opterećenje | 50 kg |
| Masa praznog vozila | 37 kg |
| Maks. brzina | 2-6km/h |
| Dimenzije | 149,5cm x 85,5cm x 72cm |
| Mjenjač | 2 stupnja prijenosa (naprijed/natrag) s automatskim povećanjem brzine |
| Baterija | 2x12V7Ah |
| Motori | 4x45W |
| Audio | MP3 AUX |
| Težina | 46,5 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | ABL-1801 |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 4x45W |
| Battery | 2x12V7Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward) with Automatic Speed Increase |
| Dimensions | 149,5cm x 85,5cm x 72cm |
| Max. Speed | 2-6km/h |
| Curb Weight | 37kg |
| Max. Load | 50kg |
| Colour | Black |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 2.4G |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | MP3 AUX |

