



334,17 € Izvorna cijena bila je: 334,17 €.267,34 €Trenutna cijena je: 267,34 €.
7 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_9345
Težina 16 kg
Električno vozilo za vožnju BBH-021
Kočnica automatska i na daljinskom upravljaču
Svjetla Prednja svjetla, stražnja svjetla
Daljinski upravljač Odabir 3 načina rada brzine (sporo, normalno, brzo)
Kotači gumeni EVA
Sjedalo Ekološka koža
Paljenje Tipka
Vrata koja se mogu otvoriti Da
Pojas Da
Trajanje korištenja 1-2 sata
Boja vidi sliku
Vrijeme punjenja 8 sati
Maks. Opterećenje 30 kg
Masa praznog vozila 13 kg
Maks. brzina 3-3,5km/h
Dimenzije 98 x 52 x 42 cm
Mjenjač Automatski, 3 brzine
Baterija 1x12V4,5Ah
Motori 2x45W
Audio USB, glazbena ploča, AUX
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | BBH-021 |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 1x12V4,5Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 98 x 52 x 42cm |
| Max. Speed | 3-3,5km/h |
| Curb Weight | 13kg |
| Max. Load | 30kg |
| Colour | Black |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Usage Duration | 1-2 hours |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | USB Music Panel |

