



276,61 € Izvorna cijena bila je: 276,61 €.221,29 €Trenutna cijena je: 221,29 €.
2 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_3916
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Scooter Vespa |
| Colour | Blue |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 1x12V4,5Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward) |
| Dimensions | 107cm x 51cm x 82cm |
| Max. Speed | 3-4km/h |
| Curb Weight | 15kg |
| Max. Load | 25kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | X |
| Openable Door | X |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | X |
| Lights | Headlights |
| Audio | Music Panel with MP3, USB, SD |

