



421,70 € Izvorna cijena bila je: 421,70 €.337,36 €Trenutna cijena je: 337,36 €.
19 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.JJ2198.BIA
| Opis | Audi R8 Spyder |
| Motori |
|
| Baterija | 2x6V7Ah |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Suspenzije |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Sjedalo |
|
| Paljenje | Tipka |
| Otvorena vrata |
|
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 18 kg, |
| Veličina pakiranja | 123x 63x 35 cm, |
| Bruto težina | 22 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Klirens | 8 cm, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač sa svjetlom za punjenje (1000mA) | |
| Mini Jack kabel, | |
| Pokrivač | |
| USB stick |
| Težina | 23,100000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
