



125,89 € Izvorna cijena bila je: 125,89 €.100,71 €Trenutna cijena je: 100,71 €.
24 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_6578
| Težina | 9,3 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Motor TR1909 |
| Colour | Red |
| Technical Data | 1x45W |
| Battery | 1x6V4,5Ah |
| Gearbox | Forward Gear |
| Dimensions | 102 cm x 43 cm x 60 cm |
| Max. Speed | 2,5-3km/h |
| Curb Weight | 7,8 kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | X |
| Openable Door | X |
| Keys | X |
| Seat | Plastic |
| Wheels | Plastic with a Rubber Stripe |
| Remote Control | X |
| Lights | Headlights |
| Audio | X |

