



445,58 € Izvorna cijena bila je: 445,58 €.356,46 €Trenutna cijena je: 356,46 €.
10 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_6438
| Težina | 18,1 kg |
|---|---|
| Marka | Mercedes |
| Trajanje korištenja | do 1 sat |
| Svjetla | Glavna svjetla |
| Daljinski upravljač | Odabir 3 načina rada brzine (sporo, normalno, brzo) |
| Kotači | gumeni EVA |
| Sjedalo | Ekološka koža |
| Paljenje | tipka |
| Vrata koja se mogu otvoriti | Da |
| Pojas | Da |
| Kočnica | automatska i na daljinskom upravljaču |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Električno vozilo za vožnju | Mercedes A100 |
| Maks. Opterećenje | 30 kg |
| Masa praznog vozila | 15 kg |
| Maks. brzina | 5-7 km/h |
| Dimenzije | 110 cm x 61 cm x 51 cm |
| Mjenjač | Automatski, 3 brzine |
| Baterija | 12V4,5Ah |
| Motori | 2x45W |
| Boja | Vidi sliku |
| Audio | SD, priključak za USB, nasnimane melodije |
| Težina | 18,1 kg |
|---|---|
| Brand | Mercedes |
| Electric Ride On Vehicle | Mercedes A100 |
| Colour | Black Painting |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 12V4,5Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 110cm x 61cm x 51cm |
| Max. Speed | 5-7km/h |
| Curb Weight | 15kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Headlights |
| Audio | SD |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
