







91,69 € Izvorna cijena bila je: 91,69 €.73,35 €Trenutna cijena je: 73,35 €.
26 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_6457
Quad na akumulator GTS 1188-A
Wspólne wycieczki z naszym quadem dostarczą mnóstwo frajdy nie tylko młodemu kierowcy, ale i rodzicom. Być może taka rozrywka będzie stanowić początek pasji motoryzacyjnej, którą w przyszłości dziecko będzie dzielić z tatą? Wybierz nasz quad GTS1188A i poznaj jego wszystkie atuty i możliwości.
Uważamy, że wykonanie z tworzywa najwyższej jakości w połączeniu z mocną, dużą konstrukcją, zadowoli gusta najmłodszych użytkowników. Sportowy design i stylistyka wzorowane na pojazdach wyścigowych tylko zachęcą dziecko do aktywności. Plastikowe koła z gumową opaską, automatyczny hamulec nie tylko podniosą komfort użytkowania dziecięcego quada, ale i poziom bezpieczeństwa.
Dane techniczne quada GTS1188A również są imponujące. Prędkość, jaką może osiągnąć sprzęt, wynosi ok 3 km/h, a czas jazdy po około 8-godzinnym ładowaniu to ok. 1 godziny. Silnik 45 W oraz akumulator 6V4,5Ah gwarantują doskonałe przeżycia płynące z jazdy.
Decydując się na ten przedmiot, warto pamiętać, że zabawkowy quad według zaleceń producenta przeznaczony jest dla dzieci w wieku 18-36 miesięcy.
Wymiary opakowania: 65 cm x 34 cm x 29,5 cm
Waga z opakowaniem: 5,7 kg
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Quad GTS1188-A |
| Colour | White |
| Technical Data | 1x45W |
| Battery | 1x6V4,5Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward) |
| Dimensions | 78.5 cm x 40.5 cm x 46 cm |
| Max. Speed | 3km/h |
| Curb Weight | 5kg |
| Max. Load | 20kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | X |
| Openable Door | X |
| Keys | X |
| Seat | Plastic |
| Wheels | Plastic with a Rubber Stripe |
| Remote Control | X |
| Lights | Headlights |
| Audio | Music |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
