



577,03 € Izvorna cijena bila je: 577,03 €.461,62 €Trenutna cijena je: 461,62 €.
12 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_22725
| Težina | 29,5 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | S322 |
| Colour | Green |
| Technical Data | 4x45W |
| Battery | 24V7Ah |
| Dimensions | 133 cm x 88 cm x 50 cm |
| Max. Speed | 3-6km/h |
| Curb Weight | 25kg |
| Max. Load | 59kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 2,4G |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | Bluetooth |

