



334,17 € Izvorna cijena bila je: 334,17 €.267,34 €Trenutna cijena je: 267,34 €.
1 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_19777
Težina 16 kg
Električno vozilo za vožnju BBH-030
Kočnica Automatska i na daljinskom upravljaču
Svjetla Glavna svjetla
Daljinski upravljač 2,4G
Kotači gumeni EVA
Sjedalo Koža
Paljenje Tipka
Vrata koja se mogu otvoriti Nema vrata
Pojas Da
Trajanje korištenja do 1 sat
Boja vidi sliku
Vrijeme punjenja 8 sati
Maks. Opterećenje 30 kg
Masa praznog vozila 13 kg
Maks. Ubrzati 3-7km/h
Dimenzije 139 cm x 58 cm x 55 cm
Baterija 12V7Ah
Motori 2x45W
Audio Bluetooth, nasnimane melodije
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | BBH-030 |
| Colour | Green |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Dimensions | 139cm x 58 cm x 55 cm |
| Max. Speed | 3-7km/h |
| Curb Weight | 13kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✕ |
| Keys | ✕ |
| Seat | miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 2,4G |
| Lights | Headlights |
| Audio | Bluetooth |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
