



283,19 € Izvorna cijena bila je: 283,19 €.226,55 €Trenutna cijena je: 226,55 €.
22 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_2532
| Težina | 17,5 kg |
|---|---|
| Električno vozilo za vožnju | HL1538 |
| Paljenje | Tipka |
| Za djecu | 3 + |
| Marka | Nebrendirani |
| Stanje | Novo |
| Audio | Dostupan prekidač načina rada |
| Svjetla | LED diode na kontrolnoj ploči |
| Daljinski upravljač | Odabir 3 načina rada brzine (sporo, normalno, brzo) |
| Kotači | gumeni EVA |
| Sjedalo | Ekološka koža |
| Vrata koja se mogu otvoriti | Da |
| Boja | vidi sliku |
| Pojas | Da |
| Kočnica | Automatski i na daljinskom |
| Trajanje korištenja | do 1 sat |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Maks. Opterećenje | 30 |
| Masa praznog vozila | 13 kg |
| Maks. brzina | 3-6km/h |
| Dimenzije | 103 cm x 56 cm x 37 cm |
| Mjenjač | 2 stupnja prijenosa (naprijed/natrag) s automatskim povećanjem brzine |
| Baterija | 2x6V4,5Ah |
| Motori | 2x45W |
| Težina s pakiranjem | 17.5 |
| Težina | 17,5 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | HL1538 |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 2x6V4,5Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward) with Automatic Speed Increase |
| Dimensions | 103cm x 56cm x 37cm |
| Max. Speed | 3-6km/h |
| Curb Weight | 13kg |
| Max. Load | 30kg |
| Colour | Red |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Dashboard LEDs |
| Audio | Mode switch available |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
