



297,04 € Izvorna cijena bila je: 297,04 €.237,64 €Trenutna cijena je: 237,64 €.
46 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_2034
| Težina | 29,001 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Quad |
| Colour | Black |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward) |
| Dimensions | 90cm x 63cm x 63cm |
| Max. Speed | 3-6km/h |
| Curb Weight | 25kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | X |
| Openable Door | X |
| Keys | X |
| Seat | Plastic |
| Wheels | Plastic with a Rubber Stripe |
| Remote Control | X |
| Lights | Headlights |
| Audio | Music Panel with MP3, USB, SD |

