



408,44 € Izvorna cijena bila je: 408,44 €.326,75 €Trenutna cijena je: 326,75 €.
17 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_7490
| Težina | 25 kg |
|---|---|
| Brand | Pozostałe |
| Electric Ride On Vehicle | Quad XMX607 |
| Colour | Camo Painted |
| Technical Data | 4x45W |
| Battery | 1x12V10Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward) |
| Dimensions | 111cm x 65cm x 74cm |
| Max. Speed | 3-8km/h |
| Curb Weight | 18,9kg |
| Max. Load | 50kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | X |
| Openable Door | X |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | X |
| Lights | Headlights |
| Audio | Bluetooth |
| Wiek dziecka | od 3 lat |

