



348,20 € Izvorna cijena bila je: 348,20 €.278,56 €Trenutna cijena je: 278,56 €.
1 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.QY2088.CR
| Opis | Range Rover Velar |
| Motori |
|
| Baterija | 12V/7Ah, |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Ovjes |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Paljenje | Start jednim gumbom, |
| Sjedalo |
|
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 15,5 kg, |
| Veličina pakiranja | 109 x 57 x 37,5 cm, |
| Bruto težina | 18,5 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač, | |
| Mini Jack kabel, | |
| Pokriti, |
| Težina | 20,000000 kg |
|---|

