



323,04 € Izvorna cijena bila je: 323,04 €.258,43 €Trenutna cijena je: 258,43 €.
25 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_16967
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | SX2418 |
| Colour | White |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 12V14Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 110cm x 74cm x 49cm |
| Max. Speed | 3-6km/h |
| Curb Weight | 17,5kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | Bluetooth |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
