



1.856,67 € Izvorna cijena bila je: 1.856,67 €.1.485,34 €Trenutna cijena je: 1.485,34 €.
2 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_13428
| Težina | 89 kg |
|---|---|
| Električno vozilo za vožnju | A8803 |
| Kočnica | Automatski nakon otpuštanja papučice |
| Svjetla | Prednja svjetla, stražnja svjetla |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Kotači | Pumpani |
| Sjedalo | Koža |
| Paljenje | Tipka |
| Vrata koja se mogu otvoriti | Da |
| Pojas | Da |
| Trajanje korištenja | do 1 sat |
| Boja | vidi sliku |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Maks. Opterećenje | 100 kg |
| Masa praznog vozila | 76 kg |
| Maks. brzina | 6-13,8 km/h |
| Dimenzije | 176 cm x 108 cm x 63 cm |
| Mjenjač | Napijed i nazad |
| Baterija | 24V14Ah |
| Motor | 200 W |
| Audio | Bluetooth, USB, AUX, priključak za USB |
| Težina | 89 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | A8803 |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 200W |
| Battery | 24V14Ah |
| Gearbox | Bieg do przodu i do tyłu, |
| Dimensions | 176 cm x 108 cm x 63 cm |
| Max. Speed | 6-13.8 km/h |
| Curb Weight | 76 kg |
| Max. Load | 100kg |
| Colour | Yellow |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | Pumped |
| Remote Control | X |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | Bluetooth |

