







556,98 € Izvorna cijena bila je: 556,98 €.445,59 €Trenutna cijena je: 445,59 €.
41 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_19919
| Težina | 31,5 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | HC-306 |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 2x95W |
| Battery | 24V7Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 130 cm x 83 cm x 71 cm |
| Max. Speed | 6-8 km/h |
| Curb Weight | 27kg |
| Max. Load | 30kg |
| Colour | Green |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✕ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Plastic |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 2,4G |
| Lights | Headlights |
| Audio | Bluetooth |

