



334,17 € Izvorna cijena bila je: 334,17 €.267,34 €Trenutna cijena je: 267,34 €.
15 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_9346
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Električno vozilo za vožnju | BBH-021 |
| Kočnica | automatska i na daljinskom upravljaču |
| Svjetla | Prednja svjetla, stražnja svjetla |
| Daljinski upravljač | Odabir 3 načina rada brzine (sporo, normalno, brzo) |
| Kotači | gumeni EVA |
| Sjedalo | Ekološka koža |
| Paljenje | Tipka |
| Vrata koja se mogu otvoriti | Da |
| Pojas | Da |
| Trajanje korištenja | 1-2 sata |
| Boja | vidi sliku |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Maks. Opterećenje | 30 kg |
| Masa praznog vozila | 13 kg |
| Maks. brzina | 3-3,5km/h |
| Dimenzije | 98 x 52 x 42 cm |
| Mjenjač | Automatski, 3 brzine |
| Baterija | 1x12V4,5Ah |
| Motori | 2x45W |
| Audio | USB, glazbena ploča, AUX |
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | BBH-021 |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 1x12V4,5Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 108cm x 70cm x 53cm |
| Max. Speed | 3-3,5km/h |
| Curb Weight | 13kg |
| Max. Load | 30kg |
| Colour | White |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Usage Duration | 1-2 hours |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | USB Music Panel |

