



705,51 € Izvorna cijena bila je: 705,51 €.564,41 €Trenutna cijena je: 564,41 €.
15 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_12470
Gumeni EVA kotači
Kožno sjedalo
Daljinski upravljač za roditelje
Pojas za vezanje
Svjetla se pale
Motori: 4 x 200W
Baterija: 2 x 12V/7Ah
Paljenje na tipku
Dimenzije: 150 cm x 79 cm x 72 cm
Max. brzina: 3-6 km/h
Mogučnost vožnje naprijed i nazad
Nosivost: 60 kg
nasnimane melodije, priključak za USB, Bluetooth
Težina vozila: 26 kg
| Težina | 37 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | A730-2 |
| Colour | Black |
| Technical Data | 4x200W |
| Battery | 2x12V7Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Dimensions | 150cm x 79cm x 72cm |
| Max. Speed | 6-9 km/h |
| Curb Weight | 26kg |
| Max. Load | 60kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | ✕ |
| Openable Door | ✕ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Lights | Headlights |
| Audio | Bluetooth |

