



408,44 € Izvorna cijena bila je: 408,44 €.326,75 €Trenutna cijena je: 326,75 €.
3 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_19783
| Težina | 17,6 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | XMX628 |
| Colour | Red |
| Technical Data | 4x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 110 cm x 61 cm x 45cm |
| Max. Speed | 3-5km/h |
| Curb Weight | 15kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Lights | Headlights |
| Audio | Bluetooth |

