



311,36 € Izvorna cijena bila je: 311,36 €.249,09 €Trenutna cijena je: 249,09 €.
14 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.SL631.BIA
| Opis | MASERATI GHIBLI |
| Motori |
|
| Baterija | 12V/7Ah, |
| R/C |
|
| Kotači |
|
| Ovjes |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetla |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da, |
| Paljenje | Gumb |
| Otvorena vrata |
|
| Sjedalo |
|
| Ručka za transport |
|
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 14 kg, |
| Veličina pakiranja | 113,5 x 58 x 34 cm, |
| Bruto težina | 17 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 35 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + set za montažu | |
| USB Stick s ručnim filmom, | |
| Punjač sa kontrolnom lampicom, | |
| Pokrivač | |
| Mini Jack kabel | |
| R/C. |
| Težina | 17,900000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
