



836,77 € Izvorna cijena bila je: 836,77 €.669,41 €Trenutna cijena je: 669,41 €.
12 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.XMX-608.BIA
| Naziv | Mercedes GLC 63S |
| Motori | 4x45W |
| Mogučnost vožnje | na 2 ili 4 kotača (upravljanje preko prekidača), |
| Baterija | 2 x 12V/7Ah |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Ovjes |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da, |
| Paljenje | Prekidač START, |
| Vrata se otvaraju | Da + zaključavanje, |
| Sjedalo |
|
| Tehnički podaci | |
| Veličina automobila |
|
| Neto težina | 31,5 kg |
| Veličina pakiranja | 140 x 79 x 41 cm |
| Bruto težina | 37,8 kg |
| Maksimalni kapacitet | 35 kg |
| Amortizeri | 13 cm |
| Što je uključeno | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač 12V/1500 mAh, | |
| Mini Jack kabel, | |
| Pokrivač |
| Težina | 38,420000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
