



190,25 € Izvorna cijena bila je: 190,25 €.152,20 €Trenutna cijena je: 152,20 €.
8 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.BBH-1188.ZOL
| Opis | Future |
| Motori |
|
| Baterija | 2x6V/4,5Ah/20hR |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Suspenzije |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Sjedalo |
|
| Paljenje | Tipka |
| Otvorena vrata |
|
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 11,6 kg, |
| Veličina pakiranja | 108 x 52 x 30 cm, |
| Bruto težina | 14,4 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač 12V/700mA | |
| Mini Jack kabel, |
| Težina | 13,800000 kg |
|---|

